Zamknięte. Najbliższe otwarcie 04-03-2021 o godzinie 16:00

Regulamin

1. Drogi Rodzicu/ Opiekunie! Serdecznie witamy Ciebie i Twoje Dziecko w Miasteczku Dzieci. Przeczytaj proszę ten regulamin, zajmie Ci to tylko chwilkę, a pozwoli uniknąć ewentualnych niezręcznych sytuacji.

2. Wchodząc na teren obiektu Masteczko Dzieci akceptujesz treść tego regulaminu.

3. Treść regulaminu jest dostępna zarówno na naszej stronie www.miasteczko-dzieci.pl jak i w lokalu.

4. Wejście na strefę zabawy jest odpłatne- ceny zgodne z obecnie obowiązującym cennikiem. Opłata jest za dziecko. Opiekun/ Rodzic jest zwolniony z opłaty.

5. Sala zabaw Miasteczko Dzieci jest przeznaczone dla dzieci od 6 miesięca życia.

6. Dbając od bezpieczeństwo i czystość, wejście na strefę zabawy jest możliwe wyłącznie w czystych skarpetkach- zasada ta dotyczy Dziecka oraz Rodzica/ Opiekuna. Nie można na strefę zabawy wchodzić w butach ani boso. Jeśli nie masz skarpetek, możesz je kupić u nas.

7. Przed wejściem na strefę zabawy należy umyć lub zdezynfekować ręce- swoje i dziecka.

8. Jeśli Twoje dziecko jest na etapie odpieluchowywania- zadbaj proszę, by miało w Miasteczku pieluszkę. Wiemy, że przy zabawie zdarza się zapomnieć o takich przyziemnych sprawach, jak toaleta 😉 Jeśli nie masz swojej- zobacz pod przewijak 😉

9. Dbając o bezpieczeństwo innych gości, w bawialni Miasteczko Dzieci nie mogą przebywać dzieci i opiekunowie mający infekcję wirusową lub bakteryjną.

10. Bardzo prosimy o nie wynoszenie zabawek z Miasteczka Dzieci poza strefę zabawy.

11. Prosimy również by dzieci nie wnosiły swoich zabawek na strefę zabawy. Unikniemy dzięki temu płaczu, gdyby inne dziecko przeniosło zabawkę, lub gdby Twoje zapomniało gdzie je położyło.

12. Zabawki będące w Miasteczku Dzieci są dostępne dla wszystkich naszych Gości. Dzielmy się nimi 😉

13. Niektóre zabawki są przeznaczone dla starszych dzieci- zwróć więc uwagę, czy Twoje dziecko nie jest za małe do korzystania z niektórych zabawek (chodzi nam przede wszystkim o małe elementy).

14. Na terenie Miasteczka Dzieci w remizie strażackiej znajduje się zjeżdzalnia. Z uwagi na bezpieczeństwo jest ona dostępna dla dzieci od 4 roku życia.

15. Napoje lub inne smakołyki prosimy spożywać w strefie kawiarnianej, do tego przeznaczonej. Po spożyciu posiłku sprawdź czy dziecko ma czyste ręce. Z takimi zapraszamy ponownie do zabawy 😉

16. Obsługa ma prawo wyprosić klientów, którzy swoim zachowaniem zagrażają bezpieczeństwu innym.

17. Na terenie całego obiektu jest całkowity zakaz spożywania napojów alkoholowych, palenia tytoniu oraz papierosów elektronicznych.

18. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Dziękujemy za uwagę i życzymy wspaniałej zabawy 😉

 

Regulamin imprez zamkniętych

 

1. Rezerwując termin dla imprezy zamkniętej akceptujesz regulamin ogólny dotyczący pobytu w całym obiekcie Miasteczko Dzieci.

2. Najpóźniej do 3 dni od dokonania rezerwacji należy wpłacić zaliczkę w wysokości 200 zł na miejscu lub na nr konta:

Euforia Katarzyna Kosarzycka

AliorBank: 45249000050000453059859136

w tytule należy wpisać date imprezy i imię Jubilata

3. Płatność zaliczki przelewem jest równoznaczna z wyrażeniem zgody:

Zgodnie z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych RODO z dnia 25.05.2018r, podaję dane osobowe swojego dziecka na zasadzie dobrowolności i wyrażam zgodę na ich przetwarzanie w niezbędnych do dokonania rezerwacji celach.

4. Rezrwację można odwołać nieodpłatnie najpóźniej 14 dni przed zadeklarowaną datą imprezy. Wówczas zadatek jest zwracany w całości.

5. O dokładnej liczbie gości należy poinformować najpóźniej 2 dni przed planowaną imprezą.

6. Na imprezę zamkniętą zapraszamy 15 minut przed jej rozpoczęciem.

7. W przypadku przekroczenia czasu imprezy o więcej niż 15 minut będzie naliczana dopłata za kolejną godzinę w wysokości 150 zł.

8. Przyniesienie własnego tortu jest równoznaczne z wzięciem pełnej odpowiedzialności w przypadku zatrucia gości.