Zamknięte. Najbliższe otwarcie 27-10-2021 o godzinie : zadzwoń 606134488 i zapytaj

Warsztaty

WARSZTATY pt „GLUTKI -SLIME”

Czyli zabawna aktywność, która wprowadza mnóstwo doznań sensorycznych. Slime’y, pomimo ich glutowatości są wspaniałym ćwiczeniem wspomagającym koordynację oraz koncentrację. Dodatkowo pobudzają one zmysły – węchu, wzroku, dotyku a nawet słuchu! Ozdobione brokatami, aromatami i innymi dodatkami sprawiają, że ciężko jest im się oprzeć. Jest to także fantastyczna forma relaksu.

Na warsztatach wykonamy dwa rodzaje barwnych glutków – puszysty „fluffy” i strzelający lub wodny (zależy od wieku uczestników). Wszystkie składniki używane przez nas nie są toksyczne dla dzieci. Po warsztatach każde dziecko może zabrać ze sobą swoją masę w naszym pudełku – ale w ramach ekologicznej ideii zachęcamy do przyniesienia własnego, szczelnego opakowania 😉

Czas trwania warsztatów ok. 60 minut
Cena: 35 zł/os

Warsztaty przeznaczone są dla dzieci od 3 r.ż (tylko z opiekunem), pracę samodzielną zalecamy przy wieku 5+

WARSZTATY PT „RYTMICZANKI”

Rytmiczanki to zajęcia umuzykalniające, na których będzie czas na bębnienie, klaskanie, tupanie i rytmiczne zabawy, a także śpiew i taneczne pląsy. Będziemy bawić się znanymi rytmami oraz poznawać nowe. Będziemy opowiadać historie za pomocą dźwięków i wzbogacać warsztat Rodzica o nowe piosenki z pokazywaniem (do wykorzystania w domowych zabawach). Muzyka będzie nam towarzyszyć w poznawaniu otaczającego nas świata.

Czas trwania warsztatów ok. 45-60 minut (zależy od poziomu skupienia dzieci)
Cena: 35 zł/os

Zajęcia są przeznaczone dla dzieci do 3 roku życia- zachęcamy Rodziców by uczestniczyli w zajęciach wspólnie z dziećmi